Náš tým

Náš tým

IMG_5782.JPG

Dominik

owner & fashion stylist / email

Požitkář, snílek, milovník umění, fashion stylista a majitel našeho studia flanér. V jeho práci ho charakterizuje především odhodlání, přímočarost a kreativita. Po studiu grafického designu a marketingu se začal věnovat módě a nyní pomalu, ale jistě přidává i kadeřnické řemeslo a brzy tak rozšíří řady našich vlasových stylisů.  

Náš tým

Matěj.jpg

Matěj

senior stylist ceník / práce

Náš colorista, který se zaměřuje především na zesvětlovací techniky. Blond pro něj má nespočet podob. Proto, pokud chcete perfektní odstín na míru, tak do křesla k Matějovi. Zdraví vlasů je pro něj na prvním místě, a proto se nemusíte bát, že by někdy jednal na úkor jejich kvality.  Přesně dokáže vymyslet, co se k Vám bude hodit, a léta praxe zaručí perfektní výsledek. 

Náš tým

Andrej.jpg

Andrej

master stylist ceník / práce

12 let kadeřnické praxe v těch nejlepších salonech, i tak by se dal Andrej popsat. Klade důraz na osobitost, má rád přirozenost, ale nebojí se i větších změn. Baví ho vymýšlet nové odstíny, které jen tak ve vzorníku nenajdete, a narovinu řekne, co Vám bude slušet a co ne. Jistá ruka, jak se štětcem, tak i s nůžkami, kterou prošla nejedna naše spokojená klientka.

Náš tým

Adéla.jpg

Adéla

stylist ceník / práce

Vstřícně s úsměvem pracuje jako stylist ve studiu flanér. Baví jí především balayage, ale samozřejmě ráda kouzlí i s tmavou barvou. Chcete střihnout perfektní bob, nebo rovnou plesový či svatební účes? Adélka je tou pravou volbou. Pokud si nejste jistí, nebojte se nechat si od Adélky poradit, v její kreativitě se meze nekladou.

Náš tým

Libuše.jpg

Libuše

head of reception

Nikdo se nedokáže postarat o naše klienty lépe a dokonce ještě udržet denní provoz studia. Organizační schopnosti, jako má Libuše, těžko pohledat a spolu s její empatičností z ní tvoří nepostradatelného člena našeho týmu.

Flanér je označení pro člověka, který se bezcílně prochází městem,

povídá si se známými a sbírá zážitky – často jde o umělce,

který tak získává inspiraci.

Chcete se stát součástí našeho kadeřnického týmu? Kontaktujte nás na e-mailu nebo nám zavolejte.

Provozovatel: Dominik Merrel

IČO 09310835

Sídlo firmy: Livornská 440, Praha 15, 109 00