top of page

Náš tým

Náš tým

IMG_5782.JPG

Dominik

owner & fashion stylist / email

Požitkář, snílek, milovník umění, fashion stylista a majitel našeho studia flanér. V jeho práci ho charakterizuje především odhodlání, přímočarost a kreativita. Po studiu grafického designu a marketingu se začal věnovat módě, hair stylingu a make-upu. Je také kurátorem naší flanér gallery a stejně aktivně jako umění se věnuje charitě. 

Náš tým

Matěj.jpg

Matěj

master stylist ceníkpráce

Náš colorista, který se zaměřuje především na zesvětlovací techniky. Blond pro něj má nespočet podob. Proto, pokud chcete perfektní odstín na míru, tak do křesla k Matějovi. Zdraví vlasů je pro něj na prvním místě, a proto se nemusíte bát, že by někdy jednal na úkor jejich kvality.  Přesně dokáže vymyslet, co se k Vám bude hodit, a léta praxe zaručí perfektní výsledek. 

Náš tým

Andrej.jpg

Andrej

master stylist ceník / práce

12 let kadeřnické praxe v těch nejlepších salonech, i tak by se dal Andrej popsat. Klade důraz na osobitost, má rád přirozenost, ale nebojí se i větších změn. Baví ho vymýšlet nové odstíny, které jen tak ve vzorníku nenajdete, a narovinu řekne, co Vám bude slušet a co ne. Jistá ruka, jak se štětcem, tak i s nůžkami, kterou prošla nejedna naše spokojená klientka.

Náš tým

Adéla.jpg

Adéla

senior stylist ceník / práce

Vstřícně s úsměvem pracuje jako senior stylist ve studiu flanér. Baví jí především balayage, ale samozřejmě ráda kouzlí i s tmavou barvou. Chcete střihnout perfektní bob, nebo rovnou učesat plesový či svatební účes? Adéla je tou pravou volbou. Pokud si nejste jistí, nebojte se nechat si od Adélky poradit, v její kreativitě se meze nekladou.

Náš tým

istockphoto-526947869-612x612.jpg

Honza

junior stylist / ceník / práce

Honza je nováčkem v našem týmu, v kadeřnickém řemeslu měl ale možnost nasbírat cenné zkušenosti. Po ukončení studia pracoval v několika salónech a také například v barbershopu, takže i pánská klientela si přijde na své. Charakterizuje ho pečlivost a orientace na detail. Dává si záležet, aby jeho klientky a klienti věděli o všem co dělá a proč to dělá, takže se u Honzy v křesle cítíte vždy jistě. 

Flanér je označení pro člověka, který se bezcílně prochází městem,

povídá si se známými a sbírá zážitky – často jde o umělce,

který tak získává inspiraci.

Chcete se stát součástí týmu našeho kadeřnictví? Kontaktujte nás na e-mailu nebo nám zavolejte.

Provozovatel: Dominik Merrel

IČO 09310835

Sídlo firmy: Livornská 440, Praha 15, 109 00

bottom of page